WATER STOP

Wysokiej jakości wodouszczelniacz, szybkoschnąca, bezbarwna powłoka hydroizolacyjna.

PRZEZNACZENIE:

WATER STOP jest bardzo trwałym, głęboko penetrującym wodouszczelniaczem do porowatych ścian zewnętrznych i elewacji, zabezpieczającym przed niszczącym działaniem deszczu, wilgoci i mrozu. WATER STOP chroni przed wnikaniem wody, poprawia własnosci izolacyjne, pozwalając przy tym powierzchni oddychać. Przeciwdziała wykwitom, kumulacji brudu oraz rozwojowi grzybów i pleśni. WATER STOP obniża koszty utrzymania, poprawiając wygląd i wydłużając zywotność muru. WATER STOP jest gotowy do użycia i nie może być rozcieńczany ani rozpuszczany.

ZALETY:

  • Uszczelnia i zabezpiecza przed niszczącym działaniem deszczu, wilgoci i mrozu
  • Chroni przed penetracją wody przy jednokrotnym nałożeniu
  • Nadaje się do cegły, muru, betonu, kamienia, drewna, terakoty, tynku, zaprawy murarskiej, a także wielu innych materiałów.

STOSOWANIE:

WATER STOP należy nakładać przy pomocy pędzla, wałka lub niskociśnieniowego natrysku. Zaczynać od góry i przesuwać w dół. 1. 2-5 m2 z 1 litra dla jednej warstwy, w zależności od porowatości powierzchni.

Opakowania: 5 litr.

Dokumenty do pobrania

 

WODOUSZCZELNIACZ DO BETONU I ZAPRAW

Integral Waterproofer

PRZEZNACZENIE:

Bardzo wysoka skuteczność działania. Stosowany jako dodatek do szlicht, podłóg, tarasów, jako obrzutka do basenów, zbiorników, piwnic, ścian oporowych, ścian zewnętrznych, podstaw fundamentów - szczególnie tam, gdzie istnieje zagrożenie wody gruntowej. Nie powoduje korozji stali.

STOSOWANIE:

W celu uzyskania najlepszych efektów należy zmieszać 0,5 litra wodouszczelniacza z minimalną ilością wody zarobowej na 50 kg cementu. W przypadku struktur, które mają być odporne na cisnienie wody gruntowej, ilość wodouszczelniacza wzrasta do 1 litra na 50 kg cementu. Przy stosowaniu wodouszczelniacza do betonów występuje efekt obniżenia wytrzymałości, stąd nie zaleca sie stosować go do betonów klasy wyższej niz B15.

Opakowania: 1 litr. 5 litr. 200 litr.

Dokumenty do pobrania